Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Sarny Małe - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Nowa Wieś Mała

Nowa Wieś Mała(Sarny Małe + 4 km)

119 000 zł240 m² 495,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Szukasz małego domku w uroczej, spokojnej i malowniczej miejscowości położonej ok 500 m od jeziora, to świetnie się składa, zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Stare Kolnie(Sarny Małe + 16 km)

279 000 zł140 m² 1 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 569 m²

Na tę nieruchomość położoną w Starych Kolniach składają się dwie działki: 28/1 oraz 28/2. Pierwsza o powierzchni 891 m2 idealna jeśli ktoś marzy o budowie własnego nowego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Polska Nowa Wieś

Polska Nowa Wieś(Sarny Małe + 19 km)

530 000 zł140 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Polskiej Nowej Wsi. Tylko W ofercie naszego biura! Przedstawiam Państwu dom znajdujący się w najbardziej pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Krokusowa

Żłobizna(Sarny Małe + 16 km)

559 000 zł65,42 m² 8 544,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowy dom z inwestycji deweloperskiej - "willowy zakątek Osiedle Prestiż" Lokalizacja: żłobizna ul. Krokusowa Dom w zabudowie bliźniaczej budynek H2 Powierzchnia użytkowa: 69.18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osiny

Osiny(Sarny Małe + 23 km)

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu nieruchomość zabudowaną m.in. dwoma wolnostojącymi budynkami - przestronnym mieszkalnym oraz wolnostojącym warsztatowowo-biurowo-gospodarczym. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Popielów

Popielów(Sarny Małe + 17 km)

270 000 zł160 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka o powierzchni 3902 m2 polożona w Popielowie. Budynki: - budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy ok. 160 m2, piętrowy, zbudowany z cegły, kryty dachówką, - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Mikolin

Mikolin(Sarny Małe + 13 km)

3 200 000 zł650 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Przedstawiamy Państwu niezwykłą ofertę sprzedaży pałacyku rokokowego położonego w malowniczej wsi. Ten unikalny zabytkowy dworek z XVIII w, który pomimo że wymaga kapitalnego remontu, to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Niemodlin

Niemodlin(Sarny Małe + 10 km)

1 280 000 zł380 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość to przestronny dom wolnostojący a także posadowiony obok budynek gospodarczy z dużą wiatą, na działce o powierzchni 900 m , w kształtcie prostokąta; teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kaniów

Kaniów(Sarny Małe + 23 km)

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom Jednorodzinny w Kaniowie - Idealne Miejsce dla Szukających Spokoju Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kaniów, idealną dla osób pragnących uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chwalibożyce

Chwalibożyce(Sarny Małe + 24 km)

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 980 m²

Na sprzedaż dom wraz z działkami budowlanymi w miejscowości Chwalibożyce pod Oławą. Dom poniemiecki z początku XX wieku wraz z zabudowaniami gospodarczymi. Dom ma powierzchnię.