Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Sarny Małe - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala Brzeg

Brzeg(Sarny Małe + 17 km)

299 000 zł674 m² 443,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:924 m²

Oferta sprzedaży - hala magazynowa 674 m Na sprzedaż hala magazynowa o powierzchni 674 m , podzielona na 8 funkcjonalnych pomieszczeń. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł65,42 m² 8 544,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowy dom z inwestycji deweloperskiej - "willowy zakątek Osiedle Prestiż" Lokalizacja: żłobizna ul. Krokusowa Dom w zabudowie bliźniaczej budynek H2 Powierzchnia użytkowa: 69.18m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Żłobizna(Sarny Małe + 16 km)

178 750 zł715 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja dla osób, które marzą o stworzeniu swojego domu w otoczeniu zieleni i ciszy. Na sprzedaż oferujemy działki budowlane w prestiżowej lokalizacji. Wokół natura.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł52,58 m² 5 325,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż. Mieszkanie w centrum Brzegu ul. Armii Krajowej. Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do wszelakich udogodnień. W zasięgu wzroku są sklepy. 52,5 m | parter | parking za.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. użytkowej 59m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz dużego balkonu, położone na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowalów

Kowalów(Sarny Małe + 24 km)

520 000 zł370 m² 1 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł860 m² 75,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Za tą cenę bardzo ciężko znaleźć drugą taką działkę budowlaną na łonie natury, patrząc na zdjęcia widać luźną zabudowę, blisko lasu, dojazd drogą asfaltową w której to mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kurznie

Kurznie(Sarny Małe + 20 km)

499 000 zł224 m² 2 227,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Dom wolnostojący typu modern barn- nowoczesna stodoła na sprzedaż Kurznie, ul. Mickiewicza Cena: 499 000 zł do lekkiej negocjacji Powierzchnia domu: 224 m Powierzchnia działki: 1 184 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 261 m² 126,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 12,61 a położona przy ul. Brzozowej w Naroku. Teren płaski, suchy w kształcie trapezu o wymiarach 41,7m x 43,0m x 48,5m x 17,6m.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł5 250 m² 60,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 52,5 arów zlokalizowana w miejscowości Szydłów. W granicy działki znajdują się media woda, prąd. Dodatkowo oferujemy skuteczną I nieodpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Sarny Małe

Sarny Małe,opolskie

40 000 zł100 m² 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynki gospodarcze, niemieszkalne o powierzchni ok. 100 położone w Sarnach Małych, w gminie Lewin Brzeski. Budynki usytuowane na działce obszaru 0,2500 ha, wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sarny Małe

Sarny Małe,opolskie

29 000 zł35 m² 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, posadowiony na działce 22 a, o powierzchni użytkowej ok.35 m2, składający się z pokoju i kuchni oraz części gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Sarny Małe

Sarny Małe,opolskie

49 000 zł35 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne